https://magneska.pl/ | Biżuteria męska

W sklepie z biżuterią klienci znajdą kolczyki, wisiorki, naszyjniki, pierścionki i bransoletki. Oferta obejmuje ozdoby nie tylko dla pań, ale też dla panów, w tym spinki do mankietów. Z pełnym asortymentem można się zapoznać na stronie online magneska.pl.

Biżuteria męska i damska została posegregowana według kategorii. To ułatwia znalezienie tej wymarzonej. Klienci mogą sięgnąć po ozdoby ze srebra, jak również ze stali chirurgicznej. Warto kupić je na prezent bądź też z myślą o sobie. Obsługa sklepu dokłada starań, by zamówienia były realizowane w najkrótszych terminach. Staranne zapakowanie sprawia, że towary docierają pod wskazane adresy w nienaruszonym stanie.

Dostępna w ofercie biżuteria została wykonana z żywicy oraz kamieni szlachetnych, którym przypisuje się przeróżne właściwości. Warto się nimi kierować przy wyborze ozdoby. Osoba, która chciałaby dodać sobie odwagi, może sięgnąć po tygrysie oko. Onyks zamienia negatywną energię w pozytywną. Na uwagę zasługuje kwarc różowy - kamień miłości.

61--33 Poznań, ul. Aleksandra Gabszewicza 6b/25

NIP: 9730988158

https://magneska.pl/

2023-07-25 00:00:00

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22