Organizery do gier planszowych

Oferta firmy Warfactory Marek Laskowski obejmuje inserty do planszówek. Znajdują się w nich przegródki np. na pionki, budynki i karty. Dzięki nim utrzymanie porządku w elementach, z których składają się gry, nie sprawia problemu.

Do asortymentu firmy prowadzącej sklep internetowy należą również organizery do gier planszowych. Podstawki wykonane z przezroczystej pleksi charakteryzują się trwałością. Sprawiają, że na stole, na którym gracze rozłożyli planszówkę, panuje ład. Korzystanie z organizerów pozwala lepiej zarządzać np. budynkami, pieniędzmi itd. Porządek na stanowisku wpływa na zwiększenie przyjemności czerpanej z grania.

W ofercie sklepu online obecne są też pudełka na żetony, podajniki na karty, skrzynie kolekcjonerskie oraz żetony akrylowe. Klienci mogą liczyć na możliwie szybką wysyłkę (maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych). Jeżeli zamówione towary są w magazynie, wysyłane są do klientów w ciągu 24 godzin. Aby móc skorzystać z darmowej dostawy, wystarczy zrobić zakupy za określoną kwotę.

03-973 Warszawa, ul. Brukselska 17/0

NIP: 1132754699

https://www.geekmod.pl/

2023-10-29 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Invenco Sp. z.o.o.

02089 Warszawa, ul. Al. Żwirki i Wigury 93