Blackmagic monitor

Blackmagic to australijski potentat na rynku produkcji najnowocześniejszych, dających najwyższe dostępne obecnie możliwości wizualne i dźwiękowe urządzeń, które wykorzystywane są przy nagrywaniu oraz postprodukcji obrazu i dźwięku. Jeżeli chodzi o dźwięk – żadna fachowo prowadzona rejestracja nie obędzie się bez urządzenia, jakim jest Blackmagic Audio Monitor.

Funkcjonująca od 2001 roku firma wyrobiła sobie markę, która dla wielu jest synonimem nie tylko fantastycznej jakości filmów czy muzyki, ale też – możliwie przyjaznych w obsłudze interfejsów, co pozwala na szybkie opanowanie niezbędnych umiejętności wszystkim tym, którzy dopiero uczą się operować kamerą, konsoletą czy programami do montażu.

Na polskim rynku działa stosunkowo duża liczba dystrybutorów profesjonalnego sprzętu dla filmowców. Jednak – i tu opinie są podzielone, jeżeli chodzi o wybór optymalnych warunków sprzedaży. Na pewno warto poznać bliżej ofertę, z jaką wychodzi firma Cyfrowa Republika, prowadząca sprzedaż szerokiej gamy sprzętu za pośrednictwem swojej witryny.

02-382 Warszawa, ul. Dickensa 15/94

NIP: 836-109-71-37

https://sklep.cyfrowarepublika.pl

2019-04-16 22:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Invenco Sp. z.o.o.

02089 Warszawa, ul. Al. Żwirki i Wigury 93